ES parama atsinaujinančių energijos išteklių diegimui pramonės įmonėse

Informuojame, kad pradedamos rinkti paraiškos pagal priemonės „Skatinti atsinaujinančių energijos išteklių diegimą pramonės įmonėse (Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas)“ įgyvendinimo taisykles fiksuotu laikotarpiu – nuo 2022 m. lapkričio 18 d. iki 2023 m. vasario 28 d. Tai kvietimas iš Naujos kartos Lietuva kvietimų plano. Pagal šį kvietimą numatoma investuoti daugiau kaip 10 mln. Eurų ES struktūrinių fondų lėšų.

Pagal priemonę „Skatinti atsinaujinančių energijos išteklių diegimą pramonės įmonėse (Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas)“ Lietuvos vidurio ir vakarų Lietuvos pramonės įmonės galės investuoti į atsinaujinančių energijos išteklių.

Didžiausias paramos dydis projektui, kuris skirtas tik įrangai, technologijoms įsigyti, gali siekti iki 300 tūkst. eurų. Parama bus traktuojama kaip de minimis parama, o didžiausias paramos intensyvumas sieks 80 proc. tinkamų finansuoti išlaidų.

VšĮ „Eurokonsultantų grupė“ ekspertai yra sėkmingai parengę eilę paraiškų ankstesnių kvietimų pramonės įmonėms.

Be to, mūsų ekspertas dr. Audrius Dzikevičius yra knygos Banelienė R., Strazdas R., Dzikevičius A., Maceika A., Paulienė R., Toločka E. Pramonės įmonių valdymas: inovacijomis ir lyderyste grindžiamas pridėtinės vertės kūrimas. VGTU leidykla, 2020. 488 psl. DOI10.20334/2020-048.

Kviečiame aktyviai bendradarbiauti pritraukiant finansavimą su Eurokonsultantų grupe!


Registruokitės konsultacijai

VšĮ „Eurokonsultantų grupė“ - finansinės, investicinės, verslo konsultavimo paslaugos

© 2023 · Eurokonsultantai · Visos teisės saugomos