Lietuviška Contribee platforma turinio kūrėjams ir jų sekėjams

Investicijų fondas Coinvest Capital kartu su penkių verslo angelų komanda investavo į Contribee kuriamą platformą, kuri leidžia virtualaus turinio kūrėjams artimiau bendrauti su savo sekėjų bendruomene, rinkti mėnesinę ar vienkartinę paramą bei gauti nuotolines pajamas.

Contribee suteikia galimybę platformos vartotojams užsidirbti pajamų dalinantis savo kasdieniniu gyvenimu, idėjomis ir kitu virtualiu turiniu, kuris domina jų sekėjus. Analogiškai, ji suteikia galimybę savo vartotojams sekti jiems patinkančius kūrėjus už tam tikrą mokestį.

Contribee sprendžiamos problemos bei jų sprendimo būdai

„Šiais laikais kūrėjams yra sunku susirasti būdų kaip maksimizuoti pajamų gavimą ir lengvai susijungti su savo internetine auditorija. Be to, egzistuojančios alternatyvos kaip kūrėjams užsidirbti yra brangios, ribotos, siūlo tik kelias funkcijas ir nėra pakankamai lanksčios“ – sako Audrius Dzikevičius, vadovaujantis investicijos į Contribee verslo angelas.

Ši sutelktinė platforma leidžia savo kūrėjams užsidirbti skirtingais būdais. Internetinio turinio kūrėjai naudodamiesi Contribee paslaugomis gali užsidirbti iš prenumeratų, vienkartinių aukojimų, asmeninių internetinių parduotuvių ir kitais būdais, kurie padės jiems padidinti savo mėnesines pajamas mainais į prieigą fanams prie jų išskirtinio turinio.

Contribee tikslinė auditorija

Contribee turi plačiai diversifikuotą tikslinę auditoriją, nuo kompiuterinių žaidimų žaidėjų, tiesioginių transliacijų kūrėjų, tinklalaidžių kūrėjų, muzikantų, dainininkų, prodiuserių, ne pelno siekiančių organizacijų iki vaizdo bei sporto turinio kūrėjų.

Pravartu siekiančiams užsidirbti kūrėjams

Contribee teikiamos paslaugos yra aktualios visiems turinio kūrėjams, nors dauguma platformos vartotojų yra lietuviai, tačiau bendrovė sparčiai plečiasi ir į kitų šalių rinkas. Naudodamiesi šia aplikacija internetinio turinio kūrėjai gali lengvai užsidirbti dalindamiesi savo turiniu iš prenumeratų, vienkartinių aukojimų ir daugelio kitų būdų. Gerbėjai, kurie domisi savo sekamų internetinio turinio kūrėjų gyvenimu taip pat gauna prieigą prie išskirtinio jų turinio, kuriuo dalinasi tik šioje platformoje su savo prenumeratoriais.

Daugiau informacijos apie Contribee teikiamas paslaugas rasite tinklalapyje https://contribee.com/


Registruokitės konsultacijai

VšĮ „Eurokonsultantų grupė“ - finansinės, investicinės, verslo konsultavimo paslaugos

© 2023 · Eurokonsultantai · Visos teisės saugomos