Europos komisija atveria verslui pirmuosius EIC Accelerator kvietimus

Informuojame, jog šiandien, pradėjus veikti Europos inovacijų tarybai ir paskelbus apie pirmąsias finansavimo galimybes, Europos komisija atveria verslui pirmuosius EIC Accelerator kvietimus.

Europos inovacijų tarybos daugiau nei 1 milijardo eurų vertės tikslas yra padėti išplėsti startuolių, mažų bei vidutinių įmonių, kurios turi potencialą daug pasiekti, plėtrą. Daugiau negu pusė finansavimo yra skiriamas bet kokio tipo inovacijoms, o 495 milijonų eurų vertės likęs finansavimas bus skiriamas inovacijoms, kurios remia Europos žaliąjį susitarimą bei skaitmeninėms ir sveikatos technologijoms.

Už inovacijas, mokslinius tyrimus, kultūrą, švietimą ir jaunimą atsakinga Europos Komisijos narė  teigia, jog EIC Accelerator yra unikali Europos sąjungos finansavimo priemonė, kuri remia proveržio inovacijų plėtrą ir tokiu būdu padės išspręsti sveikatos, aplinkos ir visuomenės problemas, su kuriomis visuomenė šiuo metu susiduria.

EIC Accelerator veikia kaip katalizatorius pritraukiant kitus investuotojus, reikalingus naujovių mastui sustiprinti. Šis unikalus finansavimo modelis siūlo pradedančioms įmonėms ir mažoms bei vidutinėms įmonėms dotacijos iki 2,5 milijonų eurų kartu su nuosavo kapitalo investicijomis per EIC fondą, kurių vertė sieks nuo 500 tūkstančių iki 15 milijonų eurų. Taip pat yra siūlomos finansinės paramos, visiems projektams bus teikiamos įvairios verslo akseleravimo paslaugos, suteikiančios galimybę naudotis pagrindine patirtimi, įmonėmis, investuotojais bei ekosistemos veikėjais.

Taip pat Komisija atidaro EIC Pathfinder programą, kurios biudžetas siekia net 168 milijonus eurų. Tarpdisciplininės tyrėjų grupės gali kreiptis dėl mokslinių tyrimų ir inovacijų dotacijų, kurios padės jiems įgyvendinti savo proveržio idėjas ir teigiamai paveikti ekonomiką bei visuomenę. Dotacijos, kurios siekia nuo 3 iki 4 milijonų eurų, bus skiriamos technologijoms, kurios padės sprėsti pasaulinius iššūkius ir pagerinti žmonių gyvenimą.

Pirma šiais metais paraiškų rinkimo data yra birželio 9, antroji – spalio 6 d.

Eurokonsultantų grupė ekspertai turi daug sėkmingos patirties dirbant su šio ir  panašių kvietimų paraiškomis.

Kviečiame aktyviai bendradarbiauti pritraukiant finansavimą su Eurokonsultantų grupe!


Registruokitės konsultacijai

VšĮ „Eurokonsultantų grupė“ - finansinės, investicinės, verslo konsultavimo paslaugos

© 2023 · Eurokonsultantai · Visos teisės saugomos