Inovatyvi aplikacija atpigins tarptautinius skambučius

KŪB Koinvesticinis fondas (toliau – fondas) su 5 verslo angelų komanda investavo 750 tūkst. eurų į inovatyvių sprendimų ieškančią bendrovę MOREmins Ltd, sukūrusią mobilią aplikaciją MOREmins, kurios dėka vartotojai gali naudotis pigių tarptautinių skambučių paslaugomis jau 8 valstybėse.

MOREmins aplikacijos pagalba vartotojams, esantiems užsienio šalyse, suteikiama galimybė skambinti į kitose šalyse esančių abonentų mobiliuosius arba laidinius telefonus, nenaudojant interneto ryšio, kai tarptautinio pokalbio metu galioja šalies, kurioje esama, skambinimo tarifas. Šia aplikacija gali naudotis visų mobiliųjų operatorių klientai.

Sustiprins poziciją rinkoje

„Džiaugiamės, kad prie mūsų komandos prisijungė labai stipri verslo angelų grupė ir KŪB Koinvesticinis fondas. Bendra investuotojų patirtis ir investuotas kapitalas padės MOREmins paslaugas padaryti dar kokybiškesnes ir jas teikti žymiai platesniam vartotojų ratui”, – džiaugiasi Andrius Butvilas, startuolio MOREmins įkūrėjas ir direktorius.

„MOREmins – tai produkto kūrėjų vystytojų sukurtas unikalus techninis sprendimas skirtas aiškiai apibrėžtai auditorijai ir tiksliniam vartotojui. Nedidelės, tačiau iššūkių nebijančios komandos kvalifikacija, jau turima ir vis auganti klientų bazė, ir gerai apgalvotas verslo plėtros planas leido patikėti dideliu bendrovės augimo potencialu pačiam bei suburti kitus verslo angelus“ – sprendimą investuoti į startuolį komentavo vadovaujantis verslo angelas Audrius Dzikevičius.

Investicijų šaltinis

Dalis investicijos, 525 tūkst. eurų, bus atliekama per fondą, kuris įsteigtas įgyvendinant rizikos kapitalo priemonę „Ko-investicinis fondas II“, įgyvendinamą per fondų fondą „Verslo finansavimo fondas, finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo”, kurio valdytoja yra UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“).

Priemonę „Ko-investicinis fondas II“, įsteigė „Invega“ kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerija ir Finansų ministerija, įgyvendinant 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programą Lietuvoje.

„Fondo tikslas – finansuoti verslą Lietuvoje, tuo pačiu skatinant privačių investuotojų aktyvų įsitraukimą į naujų arba augančių verslų kūrimą bei jų vystymą. Mūsų fondo pagrindiniai kriterijai, prie visų standartiškai fondams įprastų – nepriekaištingos reputacijos komanda. Kadangi fondas nedalyvauja įmonės, į kurią investuojama, valdyme, o yra tik „tylusis“ investuotojas, mums labai svarbus elementas – stipri antra investuojanti pusė, kuria galime ir norime pasitikėti“, – teigia fondo vadovė Viktorija Vaitkevičienė.

Patogu daug keliaujantiems ir gyvenantiems užsienyje

MOREmins teikiama paslauga ypač aktuali užsienyje gyvenantiems lietuviams ir kitiems užsienio svečiams. Naudodamiesi aplikacija jie gali bendrauti patogiai ir pigiai su kitose šalyse likusiais artimaisiais, draugais ar verslo partneriais. Tuo tarpu adresatas, priimantis skambutį, neprivalo savo išmaniajame telefone turėti šios aplikacijos, nes skambinama tiesiogiai į jo mobilųjį arba namų numerį.

MOREmins paslaugomis šiuo metu gali naudotis Jungtinės Karalystės, JAV, Airijos, Norvegijos, Švedijos, Ispanijos, Vokietijos, Lietuvos gyventojai ir įmonės. MOREmins planuose yra numatyta plėtra į kitas šalis.

Daugiau informacijos apie MOREmins paslaugas rasite tinklapyje https://www.moremins.com

Taip pat apie šią investiciją rasite 2019-02-04 d. Verslo žinių straipsnyje: https://www.vz.lt/technologijos-mokslas/2019/02/04/startuolis-moremins-pritrauke-750000-eur-investicija


Registruokitės konsultacijai

VšĮ „Eurokonsultantų grupė“ - finansinės, investicinės, verslo konsultavimo paslaugos

© 2023 · Eurokonsultantai · Visos teisės saugomos