ES parama kurti DI, blokų grandinės technologijų, robotikos procesų automatizavimo produktus ir sprendimus

Informuojame, kad Centrinė projektų valdymo agentūra paskelbė, kad paraiškos pagal priemonės „Finansinės paskatos startuoliams ir atžalinėms įmonėms kurti DI, blokų grandinės technologijų, robotikos procesų automatizavimo produktus ir sprendimus“ įgyvendinimo taisykles bus renkamos fiksuotu laikotarpiu – nuo 2023 m. birželio 27 d. iki 2023 m. rugsėjo 30 d. Tai kvietimas iš Naujos kartos Lietuva kvietimų plano. Pagal šį kvietimą numatoma investuoti daugiau kaip 15 mln. Eurų ES struktūrinių fondų lėšų.

Pagal priemonę „Finansinės paskatos startuoliams ir atžalinėms įmonėms kurti DI, blokų grandinės technologijų, robotikos procesų automatizavimo produktus ir sprendimus“ Sostinės regiono startuoliai galės investuoti į dirbtinio intelekto, blokų grandinės technologijų, robotikos procesų automatizavimo produktus ir sprendimus.

Didžiausias paramos dydis projektui, kuris skirtas tik įrangai, technologijoms įsigyti, gali siekti iki 102 tūkst. eurų. Parama bus traktuojama kaip de minimis parama, o didžiausias paramos intensyvumas sieks 100 proc. tinkamų finansuoti išlaidų.

VšĮ „Eurokonsultantų grupė“ ekspertai yra sėkmingai parengę eilę paraiškų ankstesnių MTEP kvietimams.

Be to, mūsų ekspertas dr. Audrius Dzikevičius yra knygos Banelienė R., Strazdas R., Dzikevičius A., Maceika A., Mizgaitienė R., Toločka E. Inovacijų vadyba. VGTU leidykla, 2022. 292 psl. DOI10.20334/2022-049-S. Prieiga per internetą: https://ebooks.vilniustech.lt/product/inovacij-vadyb a.

 

Kviečiame aktyviai bendradarbiauti pritraukiant finansavimą su Eurokonsultantų grupe!


Registruokitės konsultacijai

VšĮ „Eurokonsultantų grupė“ - finansinės, investicinės, verslo konsultavimo paslaugos

© 2023 · Eurokonsultantai · Visos teisės saugomos